Ukrainian Dutch English French Italian Polish Russian Turkish
Птахівництво України і cвіту | менеджмент, аналітика, реформи, стандарти


Monthly Archives: Січень 2014

На ринку Росії з’явились підроблені Китайські яйця

Сучасні технології дозволяють виготовляти синтетичні продукти харчування. Так Китайські виробники навчились виготовляти штучні харчові яйця курей. Ця продукція має необмежений термін зберігання. Рентабельність такого виробництва достатньо висока. Продовжити читання

ДСТУ 3143:200. М’ясо птиці (тушки). Загальні технічні умови

Проект ДСТУ

  • Цей стандарт поширюється на свіже м'ясо птиці (тушки курей, курчат, курчат-бройлерів, качок, каченят, гусей, гусенят, iндичок, індичат, цесарок, цесарят) (далі за текстом – м'ясо птиці), призначене для реалізації та виробництва про-дуктів харчування.
  • Стандарт не розповсюджується на м'ясо птиці з доданими інгредієнтами, включаючи воду.
  • Вимоги щодо якості мяса птиці викладені. Продовжити читання

Вимоги до території та виробничих майданчиків – охорона праці у птахівництві

1. Територія і виробничі майданчики суб’єкта господарювання, розміри санітарно-захисних зон повинні відповідати вимогам державних будівельних норм України “Планування та забудова міських і сільських поселень” (ДБН 360-92**), введених в дію з дозволу Держбуду України (лист від 19.03.2002, N 1/52-170) (із змінами і доповненнями), “Планування і забудова сільських поселень” (ДБН Б.2.4-1-94), затверджених наказом Мінбудархітектури України від 05.01.1994 N 6, “Генеральні плани сільськогосподарських Продовжити читання

Санітарно-побутове забезпечення працівників – охорона праці у птахівництві

1. Для санітарно-побутового забезпечення працівників потрібно обладнувати спеціальні приміщення відповідно до будівельних норм і правил „Административные и бытовые здания” (СНиП 2.09.04-87) (із змінами), затверджених постановою Державного будівельного комітету СРСР від 39.12.1987 N 313.
Продовжити читання

Вимоги до персоналу, що бере участь у виробничому процесі – охорона праці у птахівництві

1. Працівники суб’єктів господарювання при прийнятті на роботу і періодично в процесі роботи повинні проходити навчання, інструктаж і перевірку знань з питань охорони праці відповідно до вимог “Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 N 15, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 15.02.2005 за N 231/10511 (НПАОП 0.00-4.12-05).
Продовжити читання

Вимоги до застосування засобів захисту працівників у птахівництві

1. На роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, працівникам повинні видаватися безоплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші ЗІЗ, а також мийні та знешкоджувальні засоби. Працівники, які залучаються до разових робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварій, стихійного лиха тощо, що не передбачені трудовим договором, також повинні бути забезпечені зазначеними засобами.
Продовжити читання

М’ясо птиці розфасоване. Технічні умови – ДСТУ

Проект ДСТУ

  • Цей стандарт поширюють на частини тушки, які отримані від усіх видів сільськогосподарської птиці (курчата, курчата-бройлери, кури, індичата, індики, каченята, качки, гусенята, гуси) та призначені для реалізації (надалі – відруби).
  • Вимоги щодо безпечності відрубів Продовжити читання