Онлайн розрахунки по фермі – економіка бройлерного виробництва
Представлена форма для розрахунку економічних показників та потреби кормів для вирощування заданого користувачем поголівя бройлерів.
Для розрахунків достатньо увести у форму на сайті свої дані: поголівя бройлерів для вирощування, ціни на комбікорми по фазам вирощування, ціну на товарне м'ясо. Після уведення даних потрібно натиснути на кнопку Рахувати. Continue reading
Економіка відгодівлі птиці на м’ясо – онлайн калькулятор для птахоферми
При створенні програми була поставлена мета максимально спростити розрахунки за рахунок того, що основні витрати в загальній структурі собівартості виробництва м'яса птиці припадає на корми. Тому у вихідних даних задається % витрат на закупівлю кормів для вирощування птиці.
Розрахунок прибутку від виробництва харчових яєць – онлайн калькулятор для птахоферми
При створенні програми була поставлена мета максимально спростити розрахунки за рахунок того, що основні витрати в загальній структурі собівартості виробництва харчових яєць припадає на корми. Тому у вихідних даних задається % витрат на закупівлю кормів для вирощування птиці.
Розрахунок прибутку від ікубації яєць птиці – онлайн калькулятор для інкубаторію
При створенні моделі була поставлена мета максимально спростити розрахунки за рахунок того, що основні витрати в загальній структурі собівартості виробництва інкубаторію йдуть на закупівлю інкубаційних яєць. Тому у вихідних даних задається відсоток витрат на закупівлю інкубаційних яєць. Continue reading
Фактори що впливають на яєчну продуктивність птиці
Живлення птиці є найважливішим фактором, який впливає, у більшості випадків вирішальний вплив, на товарні і біологічні якості яєць. У найбільшій мірі маса яєць залежить від рівня обмінної енергії у кормосуміші. Суттєве збільшення маси яєць встановлено за додавання до раціону курей кукурудзи і такого джерела енергії, як рослинні жири (до 2%), які містять неграничні жирні кислоти, а саме лінолеву. Зменшення проти норми обмінної енергії на 5-10% призводить до зниження маси курячих яєць на 0,5-0,7г.
Правила обмеженої годівлі птиці
В умовах промислового птахівництва кури й півні яєчних і м'ясних кросів можуть споживати корм у значно більшій кількості, чим їм необхідно з фізіологічної точки зору. У результаті порушується обмін речовин (насамперед жировий), робота життєво важливих органів, знижується продуктивність і життєздатність, а виходить, і ефективність використання птиці. Один зі шляхів рішення проблеми – обмежена годівля, що передбачає забезпечення організму всіма живильними речовинами для нормального росту, розвитку й продукування, збільшення строку господарського використання птиці й економії корму.
Тепловий стрес і здоров’я курчат
Дослідження підтвердили, що в результаті періодичних дозованих стресорних впливів температури зменшується реактивність гіпоталамо-гіпофіз-кортикоадреналової системи. Охолодження інкубаційного яйця в критичні періоди ембріогенеза стимулює її інтеграцію й знижує сприйнятливість до впливу навколишнього середовища. Цей ефект спостерігається й під час вирощування курчат-бройлерів. Як показав досвід, цей прийом підвищує виводимість, збереженість і приріст живої маси молодняку.
Коментарі