Птахівництво України і cвіту | менеджмент, аналітика, реформи, стандарти


Українські птахівники переймають досвід французів

Французькі фахівці візьмуть участь у розробці законопроекту «Про аграрній освіті і науці», повідомляє прес-служба Мінагропроду. Україна може перейняти досвід Франції в птахівництві. Про це розповіла старший науковий співробітник відділу ціноутворення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Світлана Пашко на семінарі «Французькі ноу-хоу в птахівництві», повідомляє прес-служба інституту.

«Нам цікавий досвід Франції в органічному виробництво нових видів м'яса птиці, а саме: індиків, качок, гусей, цесарок, перепелів і м'ясних голубів», – додала вона.

У той же час торговий радник Посольства Франції в Україні Алексі Струве поінформував, що обсяг виробництва птиці у Франції становить 1870000 т.

    «По виробництву птиці країна займає четверте місце в світі і перше в Європі. Її частка становить 14,5% від виробництва Європейського Союзу. Франція на третьому місці в Європі – після Нідерландів та Німеччини – по виробництву курятини. Країна займає перше місце з виробництва м'яса цесарок, індиків та качок », – підтвердив він.

Учасники семінару розглянули економічні питання стану та перспективи розвитку птахівництва у Франції та України, ноу-хау в генетиці качок, рішення з енергозбереження на птахокомплексах та інші питання.

Україна розвиватиме АГРООСВІТА по-французьки

 Агроосвіта в УкраїніФранцузькі фахівці візьмуть участь у розробці законопроекту «Про аграрній освіті і науці», повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«У ході третього засідання українсько-французької робочої групи, яка відбулася днями в Міністерстві аграрної політики і продовольства було обговорено законопроект« Про аграрній освіті і науці », – розповів директор Департаменту науково-освітнього забезпечення і соціального розвитку АПК Сергій Кадигроб.

За його словами, за результатами засідання відновлено діяльність двосторонньої робочої групи, створеної на базі ДУ «НМЦ Агроосвіта», для розробки проекту Закону України «Про аграрній освіті і науці». Планується також створити спільний проект для післядипломної освіти радників і фермерів.

    «Крім того, ми домовилися з колегами почати проект по здійсненню обміну молодими вченими. Учасників мобільної групи молодих вчених визначать на конкурсній основі з числа аспірантів аграрних вузів України », – підсумував Сергій Кадигроб.

latifundist.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)