Птахівництво України і cвіту | менеджмент, аналітика, реформи, стандарти


Iнтелектуальна система різання і обвалки птиці

Дослідники з Науково-дослідного сільгосп інституту штату Джорджія розробили прототип системи різання і обвалки птиці , яка використовує передові технології обробки зображень та роботизовані ножі для автоматичної оброблення свійської птиці , повідомляє Meatinfo .Інтелектуальна система обвалки тушок птиціІнтелектуальна система різання і обвалки використовує технологію 3-D бачення, яка визначає , де необхідно різати птицю і на які шматочки. Пристрій автоматично визначає точність скорочень ножів і інтенсивність натискання , що дозволяє оптимізувати процес , а також знижує ризик потрапляння кісткових фрагментів в готовий продукт.

” Кожен птах унікальна за своїми розмірами та формою , – говорить Гері Мак- Мюррей , начальник відділу технологій переробки продовольства і глава проекту , – Тому ми розробили систему зондування , яка необхідна , щоб автоматизована система обвалки могла адаптуватися до індивідуальних розмірах птиці , на відміну від старих систем різання , які « змушували » птицю відповідати машині ” .

Нова система різання і обвалки птиці допомагає досягти одночасно двох поставлених завдань: зрізати м’ясо близько до кістки , щоб максимізувати вихід м’яса грудки , і забезпечувати безпеку харчових продуктів , уникаючи попадання кісткових залишків в готовий продукт. Г- н Мак- Мюррей очікує , що дана інтелектуальна система буде відповідати або навіть перевершувати по ефективності ручний процес різання птиці. Випробування прототипу системи обвалки , в тому числі ріжучих елементів , підтвердили здатність системи розпізнавати кістки під час різання і уникати утворення кісткової стружки.

«Наша автоматизована технологія обвалки може сприяти підвищенню безпеки готових харчових продуктів , так як залишки кістки в філе грудки можуть являти собою потенційну небезпеку для споживачів , – говорить пан Мак- Мюррей , – Але наша система також може збільшити прибутковість виробництва , яка є значним фактором , тому що кожен 1 відсоток втрат м’яса грудки означає втрату прибутку в розмір приблизно 2,5 млн доларів США для кожного з 20 заводів з переробки птиці в штаті Джорджія ” .

agroobzor

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)