Птахівництво України і cвіту | менеджмент, аналітика, реформи, стандарти


Закриття ринків живої птиці допоможе контролювати поширення пташиного грипу

Дослідження, проведене вченими з Китайського центру з контролю за захворюваннями , показало , що закриття ринків живої птиці призведе до падіння поширення інфекційних захворювань на 97-99 %.

У дослідженні були проаналізовані спалахи штаму вірусу пташиного грипу H7N9 у чотирьох китайських містах на початку цього року. Дослідники проаналізували дані про вік, стать , місце знаходження , проживання та датою початку хвороби у кожного хворого з лабораторно підтвердженим випадком інфікування вірусом пташиного грипу H7N9 . Це дозволило їм визначити вплив на здоров’я людини до та після закриття пташиних ринків в тому чи іншому районі.

Вчені рекомендують закриття ринків живої птиці в районах з високим ризиком поширення захворювань.

Окреме дослідження , проведене Королівським ветеринарним коледжем на початку цього року , показало , що пташині ринки можуть стати ” постійним ” джерелом зараження людини , і рекомендовані заходи профілактики , такі як щоденна дезінфекція торгових площ , транспортних засобів та устаткування , не завжди гарантують безпеку здоров’я .

Спалахи вірусу H7N9 на початку квітня цього року призвели до закриття 780 ринків живої птиці в містах Шанхай , Ханчжоу , Нанкін , а також призупинення торгівлі домашньою птицею .

За попередніми оцінками , закриття пташиних ринків у цьому році коштувало китайської птахівничої галузі близько 5,9 млрд. євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)