Птахівництво України і cвіту | менеджмент, аналітика, реформи, стандарти


Monthly Archives: Січень 2016

Документи що підтверджують наявність на виробництві системи HACCP

Cистема HACCP не вважається впровадженою до тих пір, доки не буде здійснена хача б одна перевірка. Це аксіома!

Продовжити читання

Система HACCP | Концепція харчового ланцюга

Відповідно до концепції харчового ланцюга  –  «від поля до столу», система HАСCP повиннна бути впроваджена на будь-якому харчовому підприємстві, що пов'язане з оборотом харчової продукції, включаючи виробників упакування, транспортування, організації громадського харчування згідно вимог Комісії Кодекс Аліментаріус.

Продовжити читання

Визначення критичних контрольних точок виробництва при системі HACCP

Критична контрольна точка (або критична точка керування) – це етап забезпечення “безпеки харчової продукції”, на якому можна й важливо здійснити захід щодо керування з метою попередження, усунення або зниження до прийнятного рівня небезпеки, що загрожує безпеки харчової продукції.

Продовжити читання

Аналіз і оцінка ризиків виробництва за системою HACCP

Аналіз ризику полягає в оцінці ймовірності його виникнення й ваги його наслідків. Існує багато методів такої оцінки. При їхньому виборі варто сполучити експертні й розрахункові.

Аналіз проводять по трьох видах небезпек: мікробіологічні, хімічні, фізичні.

Продовжити читання

«Геркулес» – м’ясо-яєчні кури селекції Інституту птахівництва НААН України

Створені популяції м'ясо-яєчних курей мають високу життєздатність і гарну яєчну та м’ясну продуктивність при утриманні в широкому температурному діапазоні – від -5 0С до +30 0С. Несучки відкладають крупні яйця (63,5 – 66,0 г), відносна кількість жовтка в яких складає 32-33 %, що значно більше, ніж у курей яєчного (26-28%) та м’ясного (30-31%) напрямків продуктивності.

АКЦІЯ !! Cтанція птахівництва реалізує підрощену та дорослу птицю курей та індиків  >>>> 

Продовжити читання

Про створення робочої групи системи HACCP

Жорсткість вимог до виробництва харчової продукції, її безпеки, вступ у ВТО, набрання чинності технічними регламентами, вимагають розробку й впровадження на харчових підприємствах системи, основний на принципах ХАССП. Першочерговм завданням впровадження системи є формування організаційної й функціональної структури, що включає в себе фахівців, наділених певними обов'язками й повноваженнями, а також визначення порядку її роботи й взаємодії з іншими підрозділами підприємства з питань, пов'язаним з безпекою харчової продукції.

Продовжити читання

Головні положення розробки і впровадження системи HACCP

Hazard Analysis and Critical Control Point (HACCP) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції.

Гармонізація вітчизняних та міжнародних стандартів у сфері якості та безпеки харчових продуктів диктує необхідність впровадження НАССР-сумісних технологій на всіх етапах виробництва тваринницької продукції.

Продовжити читання